Web Tasarım Ekibi 7/24 : 0507 770 07 27

Youtube Video Çalışmalarım

  • Sipariş Üzerine Hazırladığım Youtube Projelerinin Bazısı Elimde Kaldı ve Kendim İçin Çekerek Arşiv Oluşturdum.
Web Tasarım Merkezi
Youtube Proje Geliştirme

Konu ve İçerik Oluşturma

Youtube konu ve içerik oluşturma işi tam bir gizlilik içinde olmalıdır, projeyi isteyen ya da istedikleri konuda yeteri kadar ileri gidemeyen Youtube içerik üreticileri, firmalarla iletişime geçerler. Konu bulunur, taslak hazırlanır ve sunum yapılır. Bu Sayfadaki listede ise yarım kalan ya da beğendirilemeyen ya da çekimi pahalı gelen projeleri kendime arşiv olarak çektim. 2008 Yılından beri hazırlanan binlerce videodan sadece bir kısmı bu sayfada yer almaktadır.

Bazı zamanlarda firmalar tanıtım videosu isteyebilir, bazı zamanlarda ise yapılan bir müzik için klip, bazen ise anlatacak konu bulamayan insanlar konu ya da radyo için espriler. Youtube içerikleri sonsuz sayıda olabilir, bilgilendirme, araştırma, hepsi youtube içerik oluşturmanın alanına girmektedir.

Proje ve konu bazen de kısa bir oyun hazırlamak bu işin doğasından olsa da bu tarz projelerin sağlam ve tutulabilir olması ciddi bir süreç ve ekip gerektirmektedir. Bazı zamanlarda proje 3 günde biterken bazı zamanlarda ise 15 gün sürebilmektedir.

Web Tasarım Merkezi

Video Proje Geliştirme

En İyi İçerikleri Beraber Oluşturalım

7/24 0507 770 07 27